Milline on ausaim ja kasutajasõbralikum sendioksjoni sait Eestis?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Milline on ausaim ja kasutajasõbralikum sendioksjoni sait Eestis?


 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kas on aus sait või ei???

Go down 
3 posters

Kas allegrio.ee sait on aus?
JAH
Kas on aus sait või ei??? Vote_lcap13%Kas on aus sait või ei??? Vote_rcap
 13% [ 1 ]
EI
Kas on aus sait või ei??? Vote_lcap87%Kas on aus sait või ei??? Vote_rcap
 87% [ 7 ]
Kokku Hääli : 8
 

AutorTeade
Sabs

Sabs


Postituste arv : 27
Join date : 22/02/2009

Kas on aus sait või ei??? Empty
PostitaminePealkiri: Kas on aus sait või ei???   Kas on aus sait või ei??? EmptyReede Apr 03 2009, 14:47

Kes on osalenud, Teie arvamused oodatud!
Tagasi üles Go down
elx

elx


Postituste arv : 15
Join date : 23/03/2009
Age : 41
Asukoht : antsla

Kas on aus sait või ei??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas on aus sait või ei???   Kas on aus sait või ei??? EmptyReede Apr 03 2009, 17:57

Mängisin seal päris alguses. Ostsin 400 krediiti, kuid selle eest sain ainult printeri 1500 kroonise mille vahetasin rahaks. Raha kanti küll paari päevaga arvele ära. Tookord kui mina mängisin, siis mul lihtsalt ei vedanud, sest 6000 tonnise espressomasina peale oli hull rabelemine. See kestis oma 3 päeva ja ma enam lihtsalt ei viitsinud jannata.
Ma arvan, et see on suhteliselt aus ja enamus oksjone kestab ka mingi aja ikkagi ning võitjaid on suhteliselt erinevaid. Ainus mis mulle ei meeldi on see, et krediit on seal jube kallis, osta palju tahad ikkagi 10 krooni.
Tagasi üles Go down
Rannu




Postituste arv : 2
Join date : 19/03/2009

Kas on aus sait või ei??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas on aus sait või ei???   Kas on aus sait või ei??? EmptyReede Apr 03 2009, 18:33

Raudne botipesa. Lisan kohe kohe kasutajanimed kellest hoidke eemale, tõstavad hinda ja kaovad.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kas on aus sait või ei??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas on aus sait või ei???   Kas on aus sait või ei??? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kas on aus sait või ei???
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Milline on ausaim ja kasutajasõbralikum sendioksjoni sait Eestis? :: Portaalid :: allegrio.ee-
Hüppa: