Milline on ausaim ja kasutajasõbralikum sendioksjoni sait Eestis?

HomeHome  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

Share | 

Smsoksjoni leht

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
anduke88

Postituste arv : 6

PostitaminePealkiri: Smsoksjoni leht   Nelj Märts 12 2009, 10:47

On seal ka võidetud?
Vanasti (vana lehe puhul) tundus see võimatu, aga nüüd uuel lehel tundub, et asi on parananud. Neil ju kuus piirangud ja saad mängida vaid kindlatel oksjonitel (kui oled mingit sorti oksjoni juba võitnud).
Siiamaani pole veel proovima hakanudki.
Kes on võitnud, siis toimetatakse ka kaup ikka kätte?

Mis sealne võitmise valem ka on? Olen vaadanud, et see äärmusest äärmusesse, kord mängivad hommikust õhtuni, teinekord läheb vaid 1 pakkumisega. Viimane oli vanal lehel imelik, kuna kes oli vaid ainulke pakkuja, see oli alati teinud pakkumise 3-15 sekundit pärast oksjoni algust. Vaatasin et ka nüüd mõni vaid 1 pakkumisega võitnud, ning esimene pakkumine jällegi avamisajale alguses.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Carma

Postituste arv : 23

PostitaminePealkiri: Re: Smsoksjoni leht   Nelj Märts 19 2009, 13:01

vana lehe kohta ma ei oska öelda (ei tekitanud usaldusväärsust) aga uut jälgisin ja kuna regramisel sain tasuta pakkumised siis proocvisin ja võitsin triikraua. skeptikutele - http://www.smsoksjon.ee/?module=auctions&action=view&id=635

esmaspäeval tuli kiri arvega ja kuna anti valida kas pakkumiskordade-raha-toote vahel siis valisin raha ja sain samal päeval selle oma pangaarvele nagu lubatud. kohaletoimetamise suhtes kogemused hetkel puuduvad aga tundus et oleks ka toote kätte saanu. minus tekitas ka natuke kahtlust see et mõnikord saab keegi ühe pakkumisega endale toote ja teinekord käib oksjon tunde kuid klienditeenindusest öeldi et teatud protsent ongi sellised pakkujad kes teevad oksjonil ühe panuse ja rohkem ei tee ja kui pole huvilisi siis pole ja saabki võidu aga see pidi suht üks sajale võimalus olema.

soovtan
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Carma

PostitaminePealkiri: Re: Smsoksjoni leht   Nelj Märts 19 2009, 17:28

EDIT: igaksjuhuks ei maini siin midagi oksjonitel osalemise kohta geek

EDIT: laupäeval võitsin naviseadme, testi huvides otsustasin toote kasuks seekord, arve tuli täna ja maksin ära eks ole näha kas tuleb samas stiilis vabandus mõne nädala pärast nagu viimasel ajl popp on "meil natuke jama seis, raha kulub mujale, tooteid praegu ei saa" Very Happy on keegi veel midagi sanud siit foorumist???

kusjuures teema algataja mainis et ühe pakkumisega on alati kaua oodatud ja siis kohe endale saadud. minu navioksjon oli samamoodi ootasin ka alguses et näha kes ültse mängivad ainult 1 loom mängis Very Happy (loom sest nimi oli tiiger bvist). rahaoksjoni ja voucherid võitsin reedel, raha sain kätte reedel ja voucheri arve tuli ka täna kuid ei ole lisatud veel kuigi mul arve ammu makstud.....

kusjuures eelmine nädal 200 voucheri saamiseks kulutasin ise peaaegu 200 voucherit ja ei saanudki, saatsin ka kurja kirja neile kuna see on ajuvaba et keegi kulutab peaaegu 200 voucherit et endale saada voucherid - nagu oma voucherid lihtsalt tagasi, aga kui mängida reede õhtul või laupäeva hommikul või sellistel aegadel kus inimesed kas on koolis, tööl lõunal või reede õhtul väljas või näiteks esmaspäeva hommikul tahaks ka mängida (tööinimestel nädala algus kontoris ja vist aega poleks siis võistelda) aga millegipärast esmaspäeviti hakkavad oksjonid alati mingi 11st.....

kas kellegil on veel kogemusi? on kellegil tooted saamata ka? sõbral oli nii (detsembris siis kui nad alustasid) et võitis oksjoni aga kuna sait oli aeglane tol õhtul siis pärast ajati et mingi serveririke oli vms (et mingid teised ei saanud osaleda vms) ja toodet ei saanudki aga vähemalt sai kõik pakkumised tagasi ja anti veel mõned pakkumised peale ka ja oksjon pandi uuesti.....
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
elx

Postituste arv : 15

PostitaminePealkiri: Re: Smsoksjoni leht   Esm Märts 23 2009, 11:36

Kogemusi on jagada sadu, kuid vaikselt kipun arvama, et tegu on seal mingi gängiga, kes tulevad ja nopivad lihtsalt kallimad asjad ära. Ma olen seal oksjonil mänginud algusest peale ning võitnud olen vaid väiksemaid vidinaid.
Kõige rohkem olen korraga magama pannud 1090 vaucherit, aga toodet lõpuks ikkagi ei saanud, sest siis tulevad mängu need nimed kes alati kallimad tooted ära nopivad. Enamasti võin juba oksjoni võitja ette ära ennustada (eksinud olen vaid paaril korral). Olen proovinud ka igasugu tehnikat, kuid tulutult (lõpus panustamist ja kohe üle panemist).
Huvitav oli just see, et nagu uus oksjoni keskkond tuli, ilmus äkki tohutult uusi nimesid, kes hakkasid kõik kohe võitma. Mis mind paneb imestama on see, et mitte kunagi ei trehva mängima mõningad nimed omavahe, kes on algusest peale olnud (ecco, capree, sect, gigapea, jaren, brithe, priitS, dora, ryblik, secret ja veel mõningad).
Eks igaüks saab oma kogemused ise kätte, kui on oma 20 kilo maha mänginud (nagu mina). Oskan veel öelda, et vaucherid ja raha on alati ära kantud, kuid toodete kohta ei oska öelda (sest see mida tahtnud oleks, pole ma võitnud).
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
anduke88

Postituste arv : 6

PostitaminePealkiri: Re: Smsoksjoni leht   Esm Märts 23 2009, 12:14

Carma, krt, ma ka nillisin seda navi seadet tol päeval. Vaatasin et tiiger vana kala mängimas. Mõtlesin, et paneks siis kui kell nulli oleks tiksunud, kuid siis pakkusid hoopis Sina. Siis paar pakkumist jälgisin, kuid siis läksin teise brauseriga teisele lehele ning tagasitulles olidki oma toote kätte saanud.
Ma olen oksjoni lehe algusest saadik tahtnud navi seadet, aga pole siiani jopanud. Alati keegi "kõva" mängimas või siis lammutatakse õhtuni või siis kui kodus pole, läheb huvitaval kombel kibekiiresti ära. Samuti pole õnnestunud seda ka saada teistelt saitidelt...

Siiani poleühtegi toodet õnnestunud võita. Vahepeal näiteks sadakond vaucherit korraga magama pannud kuid ei miskit-ikka mängid kahekesi ning teisel alati rohkem vauchereid. Nii olen paljudest toodetest ilma jäänud ning tihti ka eelviimane pakkuja olnud. No ei vea krt küll. Rolling Eyes

Elx, tõesti pole Sinu postis nimetatud kasutajaid näinud omavahel ladumas. Vanal lehel nägin vist ainult MaxPayne ja maarpi-t omavahel lammutamas. Sellised mängijad peavad kas olema rahabossid ning töötud et mängida või hoopis Sendioksjoni "omad".
Alles oli üks huvitav hetk minuga, kui oksjoni alguses tahtsin pakkuda kui keegi polnud veel pakkunud, logisin sisse ning vajutasid panusta (vms), aga niikaua kui mõtes arvuti, tuli juba viimaste pakkujate alla keegi tuntud mängija ning minu pakkumine kohe otsa 1s vahega. Kuidas see on võimalik, et nö ühel ajal pakume? Tookord tundus asi olevat tõesti täielik bot...

Poisid, järgmine kord hoidke gps oksjonist eemale, sooviksin seekord ise see õnnelik olla.... cheers

-e-
26.03.2009 uuesti Navi, lubage nüüd seekord mul võita..... Rolling Eyes sunny

Viimati muutis seda anduke88 (Kolm Märts 25 2009, 19:36). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sabs

Postituste arv : 27

PostitaminePealkiri: Re: Smsoksjoni leht   Esm Märts 23 2009, 18:18

elx kirjutas:
Kogemusi on jagada sadu, kuid vaikselt kipun arvama, et tegu on seal mingi gängiga, kes tulevad ja nopivad lihtsalt kallimad asjad ära. Ma olen seal oksjonil mänginud algusest peale ning võitnud olen vaid väiksemaid vidinaid.
Kõige rohkem olen korraga magama pannud 1090 vaucherit, aga toodet lõpuks ikkagi ei saanud, sest siis tulevad mängu need nimed kes alati kallimad tooted ära nopivad. Enamasti võin juba oksjoni võitja ette ära ennustada (eksinud olen vaid paaril korral). Olen proovinud ka igasugu tehnikat, kuid tulutult (lõpus panustamist ja kohe üle panemist).
Huvitav oli just see, et nagu uus oksjoni keskkond tuli, ilmus äkki tohutult uusi nimesid, kes hakkasid kõik kohe võitma. Mis mind paneb imestama on see, et mitte kunagi ei trehva mängima mõningad nimed omavahe, kes on algusest peale olnud (ecco, capree, sect, gigapea, jaren, brithe, priitS, dora, ryblik, secret ja veel mõningad).
Eks igaüks saab oma kogemused ise kätte, kui on oma 20 kilo maha mänginud (nagu mina). Oskan veel öelda, et vaucherid ja raha on alati ära kantud, kuid toodete kohta ei oska öelda (sest see mida tahtnud oleks, pole ma võitnud).

Iga lehega on nii, kallimad üldjuhult kätte ei saa, saab just neid odavamait tooteid, kuid mina ei osaleks, kui näen mingisuguseid kahtlaseid nimesid, siis pole mõtet osaleda, alati vaatan lõppenuid oksjoneid, kellega on mõtet pakkuda kellega mitte.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Carma

PostitaminePealkiri: Re: Smsoksjoni leht   Teis Märts 24 2009, 11:50

andukese posti kohta on mul üks sõber kes on pannud ühele eesti saidile botid. nendega mingi sihuke värk et jnad ei paku kindlal sekundil vaid ise valivad mingis vahemikus sekundi (loogiline ka) ja siis on kahesugused botid. 1 on selline mis teeb pakkumise 00:00 - 00:10 sekundi jooksul (viimased 10sek) ja 2 siis teeb panuse 2 min intervalli juures 01:50 - 01:59 vms (esimesed 10 sek) ja sai siis valida et kas paned nr1 või nr2 või paned mõlemad mingile oksjonile.....

niiet boti tunneb ära eelkõige nii et kui 2 nime panustavad kordamööda ja kunagi aeg ei jõua nulli (panus tuleb 1-10sek enne lõppu ja alati suvalisel sekundil - random). see on ka põhjus miks ma oma raha näiteks sendi.ee portaali ei pane. kunagi sama sõbraga jälgisime sendit ja seal oli täpselt niimoodi aga smsoksjonit jälgisime siis ei tundunud botte olevat.......

kusjuures mul ka sama asi olnud et ootad mingi aeg ja siis panustad ja vaatad wtf täpselt nüüd siis....aga mul on endal niimoodi olnud et panin ka lampi ja sattusin ise teist üle pakkuma samal sekundil. joppamise värk ma arvan....

ja soovitan kindlasti vaadata kes mänigvad seal smsoksjonis suht kindel ports nimesi välja kujunenud jah..... peakski küsima nende kõvade nimede kohta smsoksjonilt....

1 päev möödas arve maksmisest, öeldi eile et navi pandi teele..... millegipärast pole veel kätte saanud..... eks saab näha.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Carma

PostitaminePealkiri: Re: Smsoksjoni leht   Kolm Märts 25 2009, 09:49

eile sain suht kobina peale kätte alkomeetri - http://www.smsoksjon.ee/index.php?module=auctions&action=view&id=689

autot aga pole ja midagi sellega teha pole jocolor läheb vist vouheriteks.......

navit aga siiani saanud pole..... juba kolmas päev......mis mõte on välja reklaamida 4-5 päevaga üle eesti jõuab tavaliselt kohale (http://www.smsoksjon.ee/index.php?mid=41) kui reeglites on 14 päeva ja kisubki sinna vägisi mis reeglid näitavad kui üldse midagi kätte saab sealt.....
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
elx

PostitaminePealkiri: Re: Smsoksjoni leht   Kolm Märts 25 2009, 10:11

Carma kirjutas:
eile sain suht kobina peale kätte alkomeetri - http://www.smsoksjon.ee/index.php?module=auctions&action=view&id=689

autot aga pole ja midagi sellega teha pole jocolor läheb vist vouheriteks.......

navit aga siiani saanud pole..... juba kolmas päev......mis mõte on välja reklaamida 4-5 päevaga üle eesti jõuab tavaliselt kohale (http://www.smsoksjon.ee/index.php?mid=41) kui reeglites on 14 päeva ja kisubki sinna vägisi mis reeglid näitavad kui üldse midagi kätte saab sealt.....

Need olid suht lahjad mängijad ka, kellega sa mängisid. MaxPayne pole ammu enam tegija, samuti asshady ja 9nd3ad. Nad on sellised "paari matsu vennad". Tulevad ja panevad paar matsu ja ongi kadunud.
Õnne Sulle
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Carma

PostitaminePealkiri: Re: Smsoksjoni leht   Kolm Märts 25 2009, 16:10

NAVI KÄES! cheers

nüüd hakkan küll oma kahtlusi sööma ei ole esmapilgul kasutatud isegi ...... lol! voucherid ka käes alkomeetri eest.

täna käisin dvd mängijal madistamas...... raisakotkad keegi ei andnud alla kas PCD on mingi uus kuju või käib ka sinna võimaliku "gänginimede" alla?? scratch
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
elx

PostitaminePealkiri: Re: Smsoksjoni leht   Kolm Märts 25 2009, 22:36

Carma kirjutas:
NAVI KÄES! cheers

nüüd hakkan küll oma kahtlusi sööma ei ole esmapilgul kasutatud isegi ...... lol! voucherid ka käes alkomeetri eest.

täna käisin dvd mängijal madistamas...... raisakotkad keegi ei andnud alla kas PCD on mingi uus kuju või käib ka sinna võimaliku "gänginimede" alla?? scratch

PCD on uus tulija. Ta tuli kuskil selle kuu alguse poole, siis kui oli koduweekend´i nädalavahetus. Ta mängib ka suht kindla peale. Minu andmete järgi on tal puudu ainult Combo- ja Rahaoksjon.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sabs

PostitaminePealkiri: Re: Smsoksjoni leht   Laup Märts 28 2009, 20:49

elx kirjutas:
Carma kirjutas:
NAVI KÄES! cheers

PCD on uus tulija. Ta tuli kuskil selle kuu alguse poole, siis kui oli koduweekend´i nädalavahetus. Ta mängib ka suht kindla peale. Minu andmete järgi on tal puudu ainult Combo- ja Rahaoksjon.

Peaks ka selle saidi ära proovima, tegin konto ära laksisin oma tasuta kreda seal ja lampi saadeti kiri et saan oma kreda tagasi, mingi jama olevat olnud neil seal.

Kuid samas huvitab, kus on neil hetkel reklaam üleval, kuna ise pole sellele lehele eriti tähelepanu pööranud ja kõrvu pole ka meediakanalite kaudu jõudnud selline nimi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
elx

PostitaminePealkiri: Re: Smsoksjoni leht   Laup Märts 28 2009, 21:13

Mis asja peale sa mängisid?

Väike näide sellest, kuidas seal keskonnas reegleid rikutakse:

Eile võitsid PriitS ja hennessy oma teise fixeeritud hinnaga oksjoni, kuigi reeglites on kirjas, et ainult 1 Fix. oksjon ühes kuus. Küsisin järgi, et mis värk on ja mulle vastati nii:

Kasutaja "hennessy" kohta selgus et ta on võidu rahaks vahetanud. Seega
on tal meie andmetel vabad oksjonid - voucher, eri, fikseeritud, välk ja
combo.
Õige variant on ikkagi mõeldud selliselt, et kasutaja saab vahetada
oksjoni kas rahaks või voucheriteks kuid kaotab sellega õiguse osaleda
raha või voucheri oksjonitel (eesmärk on vältida suuremate mängijate
liiga suuri voucherikoguseid).

Reeglites seda kuskil kirjas ei ole,et võid ühte liiki oksjoni vahetada teise vastu. Samas mina olin vahetanud see kuu juba kaks toodet vaucheriteks. Lisaks võitsin ma ka veel vaucherite oksjoni, niiet ma ei tea mis seal oksjonil toimub reeglitega. Saatsin küll veel ühe tigedama kirja sinna, kuid vastust mulle veel ei tulnud (kaotasin nimelt monitori oksjonil). Paar nädalat tagasi tühistati Laura oksjon küll kiiresti ära, kui ta samaliigilise oksjoni võitis.

Elame näeme, mis nad mulle esmaspäeval vastavad!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sabs

PostitaminePealkiri: Re: Smsoksjoni leht   Laup Märts 28 2009, 21:18

Paras tsirkus siis ju, ega nüüd nagu ei kipugi sinna, kui nad ise ka ei tea, mida võib teha ja mida mitte. Kahtlane teema.
Eks hoian lehel silma peal, vaatan mis seal toimub, kui väga ulme siis ei topi oma nina sinna.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
elx

PostitaminePealkiri: Re: Smsoksjoni leht   Laup Märts 28 2009, 21:29

Tegemist võis olla omade mängijatega. Miks muidu hakati reegleid ümber muutma? Suspect
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
ups

Postituste arv : 14

PostitaminePealkiri: Re: Smsoksjoni leht   Püh Märts 29 2009, 16:01

Smile Sai ka siis sinna konto tehtud ,tasuta kreedo ka peal ,hetkel veel pakkumatta .proovin hommikul panustada. Laughing
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Carma

PostitaminePealkiri: Re: Smsoksjoni leht   Teis Märts 31 2009, 11:59

ohoo, mingi reeglite muudatus käis ära..... oli ka aeg ausaltöeldes nüüd vähemalt on selge pilt....

jääb ikkagi küsimus et mis siis saab kui ma osalen oksjonil ja saan pähe kellegilt kes poleks tohtinud võita.... kes siis minu kredo kinni plekib või kas ma saan siis toote endale kui 2 kohale jäänud mängija????
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
elx

PostitaminePealkiri: Re: Smsoksjoni leht   Teis Märts 31 2009, 14:20

Carma kirjutas:
ohoo, mingi reeglite muudatus käis ära..... oli ka aeg ausaltöeldes nüüd vähemalt on selge pilt....

jääb ikkagi küsimus et mis siis saab kui ma osalen oksjonil ja saan pähe kellegilt kes poleks tohtinud võita.... kes siis minu kredo kinni plekib või kas ma saan siis toote endale kui 2 kohale jäänud mängija????

Vaucherid antakse tagasi ainult sulle ja oksjon läheb taastamisele.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
9nd3ad

Postituste arv : 2

PostitaminePealkiri: Re: Smsoksjoni leht   Nelj Aug 06 2009, 13:19

kui m6ni l2ppar tuleb siis hoidke palun eemale...tahaks endale Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.smsoksjon.ee
9nd3ad

Postituste arv : 2

PostitaminePealkiri: Re: Smsoksjoni leht   Teis Aug 11 2009, 14:18

http://fotoalbum.ee/photos/9nd3ad/56272095