Milline on ausaim ja kasutajasõbralikum sendioksjoni sait Eestis?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Milline on ausaim ja kasutajasõbralikum sendioksjoni sait Eestis?


 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Väga kahtlane

Go down 
5 posters
AutorTeade
rojuje0206




Postituste arv : 2
Join date : 22/02/2009

Väga kahtlane Empty
PostitaminePealkiri: Väga kahtlane   Väga kahtlane EmptyNelj Veeb 26 2009, 17:54

Osa asju läheb väga odavalt ära, aga kui keegi konkreetne pakkuma hakkab, on vastaspakkuja alati olemas. Reaalsetel pakkujatel heal juhul võimalik osalemiskordi võita. Kui vaadata lehekülge http://www.statbrain.com/www.reisikas.ee/ , näitab, et keskmiselt külastatakse lehekülge alla 10 korra päevas.
Tagasi üles Go down
martin




Postituste arv : 32
Join date : 22/02/2009

Väga kahtlane Empty
PostitaminePealkiri: Statbrain.com paneb täiesti mööda/ei suuda peidetud infot lugeda.   Väga kahtlane EmptyNelj Veeb 26 2009, 20:01

kiidetakse seda:
http://www.websiteoutlook.com/www.reisikas.ee

aga ega ka sellega andmed suurt paremad pole:)
Tagasi üles Go down
Sten




Postituste arv : 2
Join date : 25/11/2010

Väga kahtlane Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väga kahtlane   Väga kahtlane EmptyNelj Nov 25 2010, 17:43

Reisikas.ee selle järgi käib palju inimesi.
Alguses mängisin ka seal.Peale 3-4 päeva võitsin 35 klikki.
Siis mängisin need maha.
Peale seda ossin juurde.
Ja võitsin digikaamera!!
affraid Kes ei proovi see ei võida!
Tagasi üles Go down
Ahto




Postituste arv : 1
Join date : 25/11/2010

Väga kahtlane Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väga kahtlane   Väga kahtlane EmptyNelj Nov 25 2010, 17:57

Kunagi vb jah külastati seda keskmiselt 10 korda päevas, aga nüüd ma vaatan, et see leht on enim külastatud võrreldes teiste sendikate lehtedega(167 erinevat inimest keskmiselt päevas). Ise olen võitnud monitori ja klikke ning ei saa küll mitte ühtegi halba sõna öelda.
Tagasi üles Go down
green




Postituste arv : 3
Join date : 23/02/2009
Age : 52

Väga kahtlane Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väga kahtlane   Väga kahtlane EmptyNelj Dets 09 2010, 18:52

Ahto kirjutas:
Kunagi vb jah külastati seda keskmiselt 10 korda päevas, aga nüüd ma vaatan, et see leht on enim külastatud võrreldes teiste sendikate lehtedega(167 erinevat inimest keskmiselt päevas). Ise olen võitnud monitori ja klikke ning ei saa küll mitte ühtegi halba sõna öelda.

Klikke ja dvd-si võib vast võita jahh....aga muud mitte..dvd-d kusjuures neil ostetud kusagilt selveri odavatelt päevadelt a-la 15.-eek tk ja müütavad hinnaga 199.-eek tk...ha-ha-haa Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Väga kahtlane Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väga kahtlane   Väga kahtlane Empty

Tagasi üles Go down
 
Väga kahtlane
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» väga väga kahtlane

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Milline on ausaim ja kasutajasõbralikum sendioksjoni sait Eestis? :: Portaalid :: reisikas.ee-
Hüppa: